Ero sivun ”Kultainen Testauskoira -palkinto” versioiden välillä
Kultainen Testauskoira -palkinto (muokkaa)
Versio 3. huhtikuuta 2022 kello 13.42
, 3. huhtikuuta 2022Päivitä uusimmat palkinnon saajat
(Lisää puuttuvat kokonaisviestimäärät) |
(Päivitä uusimmat palkinnon saajat) |
||
(2 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
Kultainen Testauskoira -palkinto on [[Testauskoira|Testauskoiran]] päivittäin jakama rooli. Se annetaan kyseisenä päivänä eniten viestejä lähettäneelle jäsenelle. Eniten Kultaisia Testauskoiria on voittanut [[ | [[Tiedosto:Kultainen Testauskoira -palkintoseremonia.png|pienoiskuva|Eräs Kultainen Testauskoira -palkintoseremonia]] | ||
Kultainen Testauskoira -palkinto on [[Testauskoira|Testauskoiran]] päivittäin jakama rooli. Se annetaan kyseisenä päivänä eniten viestejä lähettäneelle jäsenelle. Eniten Kultaisia Testauskoiria on voittanut [[Luukasa]] (21kpl). | |||
Alla taulukko palkinnon voittajista. HUOM! Päivämäärä vastaavat sitä vuorokautta, jonka aikana käyttäjällä oli palkintorooli, eli viestimäärät ovat päivämäärää edeltävältä päivältä. | Alla taulukko palkinnon voittajista. HUOM! Päivämäärä vastaavat sitä vuorokautta, jonka aikana käyttäjällä oli palkintorooli, eli viestimäärät ovat päivämäärää edeltävältä päivältä. | ||
Rivi 192: | Rivi 193: | ||
|- | |- | ||
|22/03/2022||[[Magnusi]]||431||2173 | |22/03/2022||[[Magnusi]]||431||2173 | ||
|- | |||
|23/03/2022 | |||
|[[DrVilepis]] | |||
|208 | |||
|2087 | |||
|- | |||
|24/03/2022 | |||
|[[DrVilepis]] | |||
|189 | |||
|1789 | |||
|- | |||
|27/03/2022 | |||
|[[Antti]] | |||
|155 | |||
|1696 | |||
|- | |||
|28/03/2022 | |||
|[[Luukasa]] | |||
|176 | |||
|1387 | |||
|- | |||
|29/03/2022 | |||
|[[DrVilepis]] | |||
|307 | |||
|2248 | |||
|- | |||
|30/03/2022 | |||
|[[Luukasa]] | |||
|252 | |||
|1319 | |||
|- | |||
|31/03/2022 | |||
|[[DrVilepis]] | |||
|180 | |||
|1076 | |||
|- | |||
|02/04/2022 | |||
|[[Antti]] | |||
|158 | |||
|935 | |||
|- | |||
|03/04/2022 | |||
|[[DrVilepis]] | |||
|237 | |||
|1156 | |||
|} | |} |