Ero sivun ”Kultainen Testauskoira -palkinto” versioiden välillä

(Perusasiat + taulukko)
 
(Päivitä uusimmat palkinnon saajat)
 
(4 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 1: Rivi 1:
Kultainen Testauskoira -palkinto on [[Testauskoira|Testauskoiran]] päivittäin jakama rooli. Se annetaan kyseisenä päivänä eniten viestejä lähettäneelle jäsenelle. Eniten Kultaisia Testauskoiria on voittanut [[Toke]] (20kpl).
[[Tiedosto:Kultainen Testauskoira -palkintoseremonia.png|pienoiskuva|Eräs Kultainen Testauskoira -palkintoseremonia]]
Kultainen Testauskoira -palkinto on [[Testauskoira|Testauskoiran]] päivittäin jakama rooli. Se annetaan kyseisenä päivänä eniten viestejä lähettäneelle jäsenelle. Eniten Kultaisia Testauskoiria on voittanut [[Luukasa]] (21kpl).
 
Alla taulukko palkinnon voittajista. HUOM! Päivämäärä vastaavat sitä vuorokautta, jonka aikana käyttäjällä oli palkintorooli, eli viestimäärät ovat päivämäärää edeltävältä päivältä.
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|+Kultainen Testaukoira -voittajat
|+Kultainen Testaukoira -voittajat
Rivi 8: Rivi 11:
|-
|-
|29/09/2021||[[Niilas]]||232
|29/09/2021||[[Niilas]]||232
|1352
|-
|-
|30/09/2021||[[Roni]]||323
|30/09/2021||[[Roni]]||323
|1445
|-
|-
|10/01/2021||[[Hakaponttoauto]]||152
|01/10/2021||[[Hakaponttoauto]]||152
|1368
|-
|-
|02/10/2021||[[Toke]]||206
|02/10/2021||[[Toke]]||206
|1466
|-
|-
|03/10/2021||[[Toke]]||200
|03/10/2021||[[Toke]]||200
|1148
|-
|-
|04/10/2021||[[Toke]]||323
|04/10/2021||[[Toke]]||323
|-
|2237
|04/10/2021||[[Toke]]||323
|-
|-
|02/01/2022||[[Toke]]||144
|02/01/2022||[[Toke]]||144
|1370
|-
|-
|03/01/2022||[[Antti]]||141
|03/01/2022||[[Antti]]||141
|1229
|-
|-
|04/01/2022||[[Toke]]||126
|04/01/2022||[[Toke]]||126
|1509
|-
|-
|05/01/2022||[[DrVilepis]]||1325
|05/01/2022||[[DrVilepis]]||1325
|995
|-
|-
|06/01/2022||[[Toke]]||84
|06/01/2022||[[Toke]]||84
|1433
|-
|-
|07/01/2022||[[Luukasa]]||110
|07/01/2022||[[Luukasa]]||110
|754
|-
|-
|08/01/2022||[[Toke]]||203
|08/01/2022||[[Toke]]||203
|926
|-
|-
|09/01/2022||[[DFJ]]||268
|09/01/2022||[[DFJ]]||268
|1047
|-
|-
|12/01/2022||[[Fait]]||53
|12/01/2022||[[Fait]]||53
|498
|-
|-
|13/01/2022||[[Toke]]||220
|13/01/2022||[[Toke]]||220
|1217
|-
|-
|15/01/2022||[[Midka]]||73
|15/01/2022||[[Midka]]||73
|760
|-
|-
|16/01/2022||[[Luukasa]]||163
|16/01/2022||[[Luukasa]]||163
|814
|-
|-
|17/01/2022||[[DrVilepis]]||197
|17/01/2022||[[DrVilepis]]||197
|859
|-
|-
|18/01/2022||[[Niilas]]||64
|18/01/2022||[[Niilas]]||64
|563
|-
|-
|19/01/2022||[[Luukasa]]||129
|19/01/2022||[[Luukasa]]||129
|728
|-
|-
|20/01/2022||[[Toke]]||113
|20/01/2022||[[Toke]]||113
|827
|-
|-
|21/01/2022||[[Luukasa]]||110
|21/01/2022||[[Luukasa]]||110
|634
|-
|-
|22/01/2022||[[Antti]]||128
|22/01/2022||[[Antti]]||128
|1234
|-
|-
|23/01/2022||[[Luukasa]]||84
|23/01/2022||[[Luukasa]]||84
|542
|-
|-
|24/01/2022||[[Toke]]||88
|24/01/2022||[[Toke]]||88
|519
|-
|-
|25/01/2022||[[Luukasa]]||138
|25/01/2022||[[Luukasa]]||138
|1208
|-
|-
|27/01/2022||[[Toke]]||128
|27/01/2022||[[Toke]]||128
|924
|-
|-
|28/01/2022||[[Toke]]||99
|28/01/2022||[[Toke]]||99
|869
|-
|-
|29/01/2022||[[Mixu78]]||109
|29/01/2022||[[Mixu78]]||109
|801
|-
|-
|30/01/2022||[[Mixu78]]||105
|30/01/2022||[[Mixu78]]||105
|681
|-
|-
|31/01/2022||[[Luukasa]]||190
|31/01/2022||[[Luukasa]]||190
|1070
|-
|-
|01/02/2022||[[Toke]]||214||1183
|01/02/2022||[[Toke]]||214||1183
Rivi 160: Rivi 193:
|-
|-
|22/03/2022||[[Magnusi]]||431||2173
|22/03/2022||[[Magnusi]]||431||2173
|-
|23/03/2022
|[[DrVilepis]]
|208
|2087
|-
|24/03/2022
|[[DrVilepis]]
|189
|1789
|-
|27/03/2022
|[[Antti]]
|155
|1696
|-
|28/03/2022
|[[Luukasa]]
|176
|1387
|-
|29/03/2022
|[[DrVilepis]]
|307
|2248
|-
|30/03/2022
|[[Luukasa]]
|252
|1319
|-
|31/03/2022
|[[DrVilepis]]
|180
|1076
|-
|02/04/2022
|[[Antti]]
|158
|935
|-
|03/04/2022
|[[DrVilepis]]
|237
|1156
|}
|}

Nykyinen versio 3. huhtikuuta 2022 kello 12.42

Kultainen Testauskoira -palkinto on Testauskoiran päivittäin jakama rooli. Se annetaan kyseisenä päivänä eniten viestejä lähettäneelle jäsenelle. Eniten Kultaisia Testauskoiria on voittanut Luukasa (21kpl).

Eräs Kultainen Testauskoira -palkintoseremonia

Alla taulukko palkinnon voittajista. HUOM! Päivämäärä vastaavat sitä vuorokautta, jonka aikana käyttäjällä oli palkintorooli, eli viestimäärät ovat päivämäärää edeltävältä päivältä.

Kultainen Testaukoira -voittajat
Päivämäärä Käyttäjä Viestimäärä Kokonaisviestimäärä
29/09/2021 Niilas 232 1352
30/09/2021 Roni 323 1445
01/10/2021 Hakaponttoauto 152 1368
02/10/2021 Toke 206 1466
03/10/2021 Toke 200 1148
04/10/2021 Toke 323 2237
02/01/2022 Toke 144 1370
03/01/2022 Antti 141 1229
04/01/2022 Toke 126 1509
05/01/2022 DrVilepis 1325 995
06/01/2022 Toke 84 1433
07/01/2022 Luukasa 110 754
08/01/2022 Toke 203 926
09/01/2022 DFJ 268 1047
12/01/2022 Fait 53 498
13/01/2022 Toke 220 1217
15/01/2022 Midka 73 760
16/01/2022 Luukasa 163 814
17/01/2022 DrVilepis 197 859
18/01/2022 Niilas 64 563
19/01/2022 Luukasa 129 728
20/01/2022 Toke 113 827
21/01/2022 Luukasa 110 634
22/01/2022 Antti 128 1234
23/01/2022 Luukasa 84 542
24/01/2022 Toke 88 519
25/01/2022 Luukasa 138 1208
27/01/2022 Toke 128 924
28/01/2022 Toke 99 869
29/01/2022 Mixu78 109 801
30/01/2022 Mixu78 105 681
31/01/2022 Luukasa 190 1070
01/02/2022 Toke 214 1183
02/02/2022 Luukasa 147 1001
03/02/2022 Mixu78 126 1013
04/02/2022 Mixu78 91 854
05/02/2022 Graphene 565 2587
06/02/2022 Midka 173 727
07/02/2022 Toke 206 1149
08/02/2022 Graphene 192 989
13/02/2022 Luukasa 85 626
14/02/2022 Toke 100 912
15/02/2022 Toke 86 1003
16/02/2022 Toke 156 935
17/02/2022 Mixu78 118 869
18/02/2022 Luukasa 110 863
19/02/2022 Toke 230 1747
20/02/2022 Midka 221 1507
21/02/2022 Luukasa 200 807
22/02/2022 Hobbit 95 1194
23/02/2022 Luukasa 100 933
24/02/2022 Niilas 229 1573
26/02/2022 Mixu78 142 1064
27/02/2022 Midka 145 891
28/02/2022 Luukasa 154 779
01/03/2022 Luukasa 262 1808
02/03/2022 Toke 119 1169
03/03/2022 Luukasa 88 516
04/03/2022 DrVilepis 322 1699
05/03/2022 Ilari 119 799
06/03/2022 Luukasa 168 1472
08/03/2022 Luukasa 213 1106
09/03/2022 Mixu78 163 718
10/03/2022 Luukasa 137 1143
11/03/2022 Mixu78 264 1110
12/03/2022 Luukasa 121 991
13/03/2022 Magnusi 317 1627
14/03/2022 Mixu78 561 3022
15/03/2022 Testauskameli 248 2657
16/03/2022 Niilas 211 1811
17/03/2022 DrVilepis 138 1629
18/03/2022 Testauskameli 823 1947
19/03/2022 Mixu78 253 2422
20/03/2022 Antti 203 1256
21/03/2022 Antti 179 1624
22/03/2022 Magnusi 431 2173
23/03/2022 DrVilepis 208 2087
24/03/2022 DrVilepis 189 1789
27/03/2022 Antti 155 1696
28/03/2022 Luukasa 176 1387
29/03/2022 DrVilepis 307 2248
30/03/2022 Luukasa 252 1319
31/03/2022 DrVilepis 180 1076
02/04/2022 Antti 158 935
03/04/2022 DrVilepis 237 1156