Ero sivun ”Testausserveri ry” versioiden välillä

589 merkkiä lisätty ,  8. toukokuuta 2025
ei muokkausyhteenvetoa
p (Pieni linkkifixi)
Ei muokkausyhteenvetoa
Rivi 16: Rivi 16:
!Toimikausi
!Toimikausi
!Jäsenet
!Jäsenet
|-
|2025
|
Mikael Hannolainen (puheenjohtaja) <br>
Eemil Sinkko (varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja) <br>
Aaro Leppänen (sihteeri) <br>
Antti Ellilä (tietojärjestelmät) <br>
Luukas Pörtfors (tietojärjestelmät) <br>
Sergey Ichtchenko (yhteistyöt)
|-
|-
|2024
|2024
|Eemil (Puheenjohtaja)
|
Antti (Varapuheenjohtaja)
Eemil Sinkko (puheenjohtaja, rahastonhoitaja) <br>
 
Antti Ellilä (varapuheenjohtaja, tietojärjestelmät) <br>
Ruben
Mikael Hannolainen (sihteeri) <br>
 
Ruben Mkrtumyan <br>
Niilas
Niilas Oikarainen (viestintä) <br>
 
Sergey Ichtchenko (yhteistyöt)
Mikael
 
Sergey
|-
|-
|2023
|2023
|Eemil (puheenjohtaja, rahastonhoitaja)
|
Antti (varapuheenjohtaja, tietojärjestelmävastava)
Eemil Sinkko (puheenjohtaja, rahastonhoitaja) <br>
 
Antti Ellilä (varapuheenjohtaja, tietojärjestelmät) <br>
Ruben
Mikael Hannolainen (sihteeri) <br>
 
Ruben Mkrtumyan <br>
Petri (viestintävastaava)
Petri Heinämäki (viestintä) <br>
 
Sergey Ichtchenko (yhteistyöt)
Mikael (sihteeri)
 
Sergey (yhteistyövastaava)
|-
|-
|2022
|2022
|Mikael (puheenjohtaja)
|
Eemil (varapuheenjohtaja)
Mikael Hannolainen (puheenjohtaja) <br>
 
Eemil Sinkko (varapuheenjohtaja) <br>
Ruben
Ruben Mkrtumyan <br>
 
Antti Ellilä (tietojärjestelmät) <br>
Antti (sysadmin)
Petri Heinämäki (viestintä)
 
Petri (viestintä)
|-
|-
|2021
|2021
|Mikael (puheenjohtaja)
|
Eemil
Mikael Hannolainen (puheenjohtaja) <br>
 
Eemil Sinkko <br>
Ruben
Ruben Mkrtumyan
|}
|}


== Lähteet ==
== Lähteet ==
<references />
<references />
3

muokkausta